| Versiyon Adı | 1.6 TDCi Titanium Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1237 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 215 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1726 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 59.600 ₺ |
| Nisan | 59.600 ₺ |
| Mayıs | 58.600 ₺ |
| Haziran | 59.230 ₺ |
| Temmuz | 59.230 ₺ |
| Ağustos | 59.230 ₺ |
| Eylül | 59.810 ₺ |
| Ekim | 60.990 ₺ |
| Kasım | 61.200 ₺ |
| Aralık | 63.010 ₺ |