| Versiyon Adı | 2.0 Active AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 980 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1651 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1838 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 825.600 ₺ |
| Nisan | 874.300 ₺ |
| Mayıs | 935.200 ₺ |
| Haziran | 1.101.500 ₺ |
| Temmuz | 1.254.100 ₺ |
| Ağustos | 1.256.600 ₺ |
| Eylül | 1.229.400 ₺ |
| Ekim | 1.371.700 ₺ |
| Kasım | 1.454.800 ₺ |
| Aralık | 1.498.300 ₺ |