| Versiyon Adı | Kombi 1.5 Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1847 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 176.800 ₺ |
| Nisan | 182.100 ₺ |
| Mayıs | 195.000 ₺ |
| Temmuz | 196.900 ₺ |
| Ağustos | 204.900 ₺ |
| Eylül | 223.600 ₺ |
| Ekim | 230.300 ₺ |
| Kasım | 241.900 ₺ |
| Aralık | 249.200 ₺ |