| Versiyon Adı | Kombi 1.5 TDCi Titanium PowerShift |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | - |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | 1574 Kg |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1854 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 117.840 ₺ |
| Nisan | 121.350 ₺ |
| Mayıs | 126.110 ₺ |
| Haziran | 132.440 ₺ |
| Temmuz | 133.750 ₺ |
| Ağustos | 140.470 ₺ |
| Eylül | 165.520 ₺ |
| Ekim | 165.520 ₺ |
| Kasım | 145.210 ₺ |
| Aralık | 137.700 ₺ |