| Versiyon Adı | Kombi 1.6 TDCi Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1224 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | 1599 Kg |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1854 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 82.300 ₺ |
| Şubat | 88.840 ₺ |
| Mart | 90.600 ₺ |
| Nisan | 90.600 ₺ |
| Mayıs | 90.600 ₺ |
| Haziran | 92.390 ₺ |
| Temmuz | 92.370 ₺ |
| Ağustos | 94.200 ₺ |
| Eylül | 95.130 ₺ |
| Ekim | 97.010 ₺ |
| Kasım | 97.010 ₺ |
| Aralık | 102.880 ₺ |