| Versiyon Adı | 1.5 TDCI Titanium AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | 1548 Kg |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1852 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 81.990 ₺ |