| Versiyon Adı | 2.0 Wildtrack 4×4 AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1026 km |
| Sistem Gücü | 213 HP |
| Sistem Torku | 500 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1996 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.8 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 2316 Kg |
| Uzunluk | 5359 mm |
| Genişlik | 1867 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 1.141.100 ₺ |
| Aralık | 1.189.400 ₺ |