| Versiyon Adı | 2.0 EcoBlue XLT 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1159 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 420 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1997 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 2130 Kg |
| Uzunluk | 5359 mm |
| Genişlik | 1977 mm |
| Yükseklik | 1821 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 214.900 ₺ |
| Kasım | 219.100 ₺ |
| Aralık | 219.100 ₺ |