| Versiyon Adı | 2.2 XLT 4×2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1026 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 375 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.8 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1991 Kg |
| Uzunluk | 5359 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 67.250 ₺ |
| Haziran | 69.915 ₺ |
| Temmuz | 71.290 ₺ |
| Ağustos | 71.290 ₺ |
| Eylül | 73.740 ₺ |
| Ekim | 77.790 ₺ |
| Kasım | 77.790 ₺ |
| Aralık | 77.790 ₺ |