| Versiyon Adı | 1.0 ST-Line AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 857 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 456 lt |
| Boş Ağırlık | 1326 Kg |
| Uzunluk | 4186 mm |
| Genişlik | 1805 mm |
| Yükseklik | 1536 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 680.500 ₺ |
| Nisan | 707.700 ₺ |
| Haziran | 799.500 ₺ |
| Temmuz | 822.900 ₺ |
| Ağustos | 880.400 ₺ |
| Eylül | 898.000 ₺ |
| Aralık | 952.800 ₺ |