| Versiyon Adı | 1.0 Style AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 857 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 456 lt |
| Boş Ağırlık | 1326 Kg |
| Uzunluk | 4186 mm |
| Genişlik | 1805 mm |
| Yükseklik | 1536 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 290.600 ₺ |
| Şubat | 287.900 ₺ |
| Mart | 282.200 ₺ |
| Nisan | 293.400 ₺ |
| Mayıs | 308.000 ₺ |
| Haziran | 323.700 ₺ |
| Temmuz | 326.700 ₺ |
| Ağustos | 266.400 ₺ |
| Eylül | 266.400 ₺ |
| Ekim | 329.000 ₺ |
| Kasım | 380.000 ₺ |
| Aralık | 486.900 ₺ |