| Versiyon Adı | 1.5 Titanium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 984 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 214 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 429 lt |
| Boş Ağırlık | 1504 Kg |
| Uzunluk | 4871 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 133.650 ₺ |
| Şubat | 141.740 ₺ |
| Mart | 143.150 ₺ |
| Nisan | 143.150 ₺ |
| Mayıs | 141.730 ₺ |
| Haziran | 144.540 ₺ |
| Temmuz | 146.700 ₺ |
| Ağustos | 150.340 ₺ |
| Eylül | 155.080 ₺ |
| Ekim | 153.360 ₺ |
| Kasım | 157.930 ₺ |
| Aralık | 164.470 ₺ |