
| Versiyon Adı | HB 1.5 EcoBoost Titanium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 458 lt |
| Boş Ağırlık | 1504 Kg |
| Uzunluk | 4871 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 103.300 ₺ |
| Ağustos | 103.300 ₺ |
| Eylül | 106.880 ₺ |
| Ekim | 112.790 ₺ |
| Kasım | 112.790 ₺ |
| Aralık | 112.790 ₺ |