| Versiyon Adı | 1.6 TDCi Style |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1537 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 429 lt |
| Boş Ağırlık | 1493 Kg |
| Uzunluk | 4871 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 84.900 ₺ |
| Nisan | 84.900 ₺ |
| Mayıs | 84.900 ₺ |
| Haziran | 89.150 ₺ |
| Temmuz | 89.150 ₺ |
| Ağustos | 89.150 ₺ |
| Eylül | 92.230 ₺ |
| Ekim | 97.320 ₺ |
| Kasım | 97.320 ₺ |
| Aralık | 97.320 ₺ |