| Versiyon Adı | 1.5 TDCi Titanium PowerShift |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 171 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 406 lt |
| Boş Ağırlık | 1605 Kg |
| Uzunluk | 4524 mm |
| Genişlik | 1911 mm |
| Yükseklik | 1701 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 231.500 ₺ |
| Mart | 236.000 ₺ |
| Nisan | 248.100 ₺ |
| Mayıs | 255.700 ₺ |
| Haziran | 191.300 ₺ |
| Temmuz | 212.400 ₺ |
| Ağustos | 248.900 ₺ |
| Ekim | 210.200 ₺ |
| Kasım | 212.300 ₺ |
| Aralık | 230.800 ₺ |