| Versiyon Adı | HB 1.5 Active X |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 922 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 1415 Kg |
| Uzunluk | 4382 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.985.000 ₺ |
| Mart | 2.024.000 ₺ |
| Nisan | 2.168.000 ₺ |
| Mayıs | 2.211.000 ₺ |
| Temmuz | 2.141.000 ₺ |