| Versiyon Adı | SW 1.0 Titanium Stil |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 897 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 593 lt |
| Boş Ağırlık | 1451 Kg |
| Uzunluk | 4693 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1504 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.732.000 ₺ |
| Mayıs | 1.645.000 ₺ |
| Haziran | 1.580.000 ₺ |