| Versiyon Adı | HB 1.5 Trend X AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 662 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4382 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 696.800 ₺ |
| Temmuz | 710.200 ₺ |
| Ağustos | 752.700 ₺ |
| Eylül | 767.800 ₺ |
| Ekim | 798.300 ₺ |
| Aralık | 847.500 ₺ |