| Versiyon Adı | 1.5 Titanium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 867 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 511 lt |
| Boş Ağırlık | 1308 Kg |
| Uzunluk | 4647 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1454 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 148.000 ₺ |
| Mart | 151.000 ₺ |
| Nisan | 158.700 ₺ |
| Mayıs | 161.800 ₺ |
| Haziran | 161.800 ₺ |
| Temmuz | 179.600 ₺ |
| Ağustos | 179.600 ₺ |
| Ekim | 177.000 ₺ |
| Kasım | 178.700 ₺ |
| Aralık | 173.400 ₺ |