| Versiyon Adı | Yeni HB 1.5 Titanium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 788 km |
| Sistem Gücü | 123 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 341 lt |
| Boş Ağırlık | 1336 Kg |
| Uzunluk | 4378 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 158.500 ₺ |
| Aralık | 158.500 ₺ |