| Versiyon Adı | Yeni HB 1.0 ST-Line AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 897 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 341 lt |
| Boş Ağırlık | 1371 Kg |
| Uzunluk | 4378 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 166.500 ₺ |
| Aralık | 166.500 ₺ |