| Versiyon Adı | HB 1.5 TDCi Trend X |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 111.500 ₺ |
| Mart | 111.500 ₺ |
| Nisan | 114.500 ₺ |
| Mayıs | 117.000 ₺ |
| Haziran | 120.500 ₺ |
| Temmuz | 122.500 ₺ |
| Ağustos | 129.000 ₺ |
| Eylül | 146.500 ₺ |
| Ekim | 146.500 ₺ |
| Kasım | 132.000 ₺ |
| Aralık | 132.000 ₺ |