| Versiyon Adı | HB 1.5 TDCi Titanium Powershift |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1364 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 133.500 ₺ |
| Mart | 133.500 ₺ |
| Nisan | 137.500 ₺ |
| Mayıs | 140.000 ₺ |
| Haziran | 153.000 ₺ |
| Temmuz | 156.000 ₺ |
| Ağustos | 165.500 ₺ |
| Eylül | 182.500 ₺ |
| Ekim | 182.500 ₺ |
| Kasım | 162.500 ₺ |
| Aralık | 162.500 ₺ |