| Versiyon Adı | 1.0 Titanium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 421 lt |
| Boş Ağırlık | 1334 Kg |
| Uzunluk | 4538 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 98.930 ₺ |
| Şubat | 101.870 ₺ |
| Mart | 102.880 ₺ |
| Nisan | 102.880 ₺ |
| Mayıs | 101.860 ₺ |
| Haziran | 103.880 ₺ |
| Temmuz | 104.910 ₺ |
| Ağustos | 108.550 ₺ |
| Eylül | 109.630 ₺ |
| Ekim | 112.930 ₺ |
| Kasım | 116.300 ₺ |
| Aralık | 121.000 ₺ |