| Versiyon Adı | HB 1.6 Trend X Powershift |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 841 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1596 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1318 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 68.500 ₺ |
| Mart | 68.500 ₺ |
| Nisan | 68.500 ₺ |
| Mayıs | 68.500 ₺ |
| Haziran | 69.880 ₺ |
| Temmuz | 69.880 ₺ |
| Ağustos | 71.260 ₺ |
| Eylül | 72.260 ₺ |
| Ekim | 73.690 ₺ |
| Kasım | 75.800 ₺ |
| Aralık | 76.860 ₺ |