| Versiyon Adı | SW 1.5 TDCi Trend X Powershift |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 130 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 476 lt |
| Boş Ağırlık | 1388 Kg |
| Uzunluk | 4560 mm |
| Genişlik | 2010 mm |
| Yükseklik | 1492 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 81.580 ₺ |
| Ağustos | 81.580 ₺ |
| Eylül | 82.680 ₺ |
| Ekim | 88.170 ₺ |
| Kasım | 88.170 ₺ |
| Aralık | 88.170 ₺ |