| Versiyon Adı | 1.5 TDCi Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1081 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 185 Nm |
| Maksimum Hız | 167 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 276 lt |
| Boş Ağırlık | 1118 Kg |
| Uzunluk | 3969 mm |
| Genişlik | 1764 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 72.280 ₺ |
| Şubat | 74.410 ₺ |
| Mart | 75.140 ₺ |
| Nisan | 75.140 ₺ |
| Mayıs | 74.400 ₺ |
| Haziran | 75.870 ₺ |
| Temmuz | 77.000 ₺ |
| Ağustos | 78.900 ₺ |
| Eylül | 80.450 ₺ |
| Ekim | 82.860 ₺ |
| Kasım | 82.860 ₺ |