| Versiyon Adı | 1.0 ST-Line AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 897 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 356 lt |
| Boş Ağırlık | 1249 Kg |
| Uzunluk | 4096 mm |
| Genişlik | 1816 mm |
| Yükseklik | 1713 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 117.000 ₺ |
| Nisan | 117.000 ₺ |
| Mayıs | 124.000 ₺ |
| Haziran | 128.000 ₺ |
| Temmuz | 130.500 ₺ |
| Ağustos | 135.500 ₺ |
| Eylül | 155.500 ₺ |
| Ekim | 155.500 ₺ |
| Kasım | 128.500 ₺ |
| Aralık | 131.500 ₺ |