| Versiyon Adı | 0.9 Joy Dualogic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 145 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 875 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 37 lt |
| Bagaj Hacmi | 225 lt |
| Boş Ağırlık | 975 Kg |
| Uzunluk | 3653 mm |
| Genişlik | 1643 mm |
| Yükseklik | 1551 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 46.400 ₺ |
| Haziran | 46.900 ₺ |
| Temmuz | 46.900 ₺ |
| Ekim | 49.900 ₺ |
| Kasım | 46.200 ₺ |
| Aralık | 46.200 ₺ |