| Versiyon Adı | 1.4 Pop |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 714 km |
| Sistem Gücü | 77 HP |
| Sistem Torku | 115 Nm |
| Maksimum Hız | 165 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 1160 Kg |
| Uzunluk | 4596 mm |
| Genişlik | 1730 mm |
| Yükseklik | 1494 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 49.900 ₺ |
| Şubat | 51.900 ₺ |
| Mart | 49.900 ₺ |
| Nisan | 51.900 ₺ |
| Mayıs | 49.900 ₺ |
| Haziran | 50.900 ₺ |
| Temmuz | 51.900 ₺ |
| Ağustos | 52.900 ₺ |
| Eylül | 53.900 ₺ |
| Ekim | 53.900 ₺ |
| Kasım | 56.400 ₺ |
| Aralık | 57.030 ₺ |