| Versiyon Adı | 1.4 Pop |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 652 km |
| Sistem Gücü | 77 HP |
| Sistem Torku | 115 Nm |
| Maksimum Hız | 155 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1185 Kg |
| Uzunluk | 3864 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1721 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 119.900 ₺ |
| Haziran | 123.900 ₺ |
| Temmuz | 127.900 ₺ |
| Ağustos | 129.900 ₺ |
| Ekim | 137.900 ₺ |
| Kasım | 153.900 ₺ |
| Aralık | 184.900 ₺ |