| Versiyon Adı | 1.6 Easy DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 209 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1355 Kg |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.200.000 ₺ |
| Mart | 1.240.000 ₺ |
| Nisan | 1.275.000 ₺ |
| Mayıs | 1.305.000 ₺ |
| Eylül | 1.325.000 ₺ |
| Ekim | 1.325.000 ₺ |
| Kasım | 1.400.000 ₺ |
| Aralık | 1.400.000 ₺ |