| Versiyon Adı | SW 1.6 Mjet Lounge |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 207 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 550 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4571 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1514 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 289.900 ₺ |
| Haziran | 296.500 ₺ |
| Temmuz | 307.900 ₺ |
| Ağustos | 258.600 ₺ |
| Ekim | 266.900 ₺ |
| Kasım | 340.900 ₺ |
| Aralık | 463.500 ₺ |