| Versiyon Adı | SW 1.3 Mjet Lounge |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 550 lt |
| Boş Ağırlık | 1310 Kg |
| Uzunluk | 4571 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1514 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 232.900 ₺ |
| Haziran | 280.900 ₺ |
| Temmuz | 288.900 ₺ |
| Ağustos | 242.700 ₺ |
| Ekim | 250.900 ₺ |
| Kasım | 324.900 ₺ |
| Aralık | 401.800 ₺ |