| Versiyon Adı | HB 1.3 Multijet Urban |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4368 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 193.900 ₺ |
| Mart | 193.900 ₺ |
| Nisan | 203.900 ₺ |
| Mayıs | 213.900 ₺ |
| Haziran | 218.900 ₺ |
| Temmuz | 222.900 ₺ |
| Ağustos | 222.900 ₺ |
| Ekim | 230.900 ₺ |
| Kasım | 248.900 ₺ |
| Aralık | 371.600 ₺ |