| Versiyon Adı | Cross 1.0 Street |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4386 mm |
| Genişlik | 1802 mm |
| Yükseklik | 1556 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 180.900 ₺ |
| Mart | 180.900 ₺ |
| Nisan | 190.900 ₺ |
| Mayıs | 200.900 ₺ |
| Haziran | 205.900 ₺ |
| Temmuz | 209.900 ₺ |
| Ağustos | 211.900 ₺ |
| Ekim | 219.900 ₺ |
| Kasım | 235.900 ₺ |
| Aralık | 357.400 ₺ |