| Versiyon Adı | 1.6 Multijet Mirror DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1154 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1295 Kg |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 163.900 ₺ |
| Şubat | 164.900 ₺ |
| Mart | 166.900 ₺ |
| Nisan | 170.900 ₺ |
| Mayıs | 176.900 ₺ |
| Haziran | 177.900 ₺ |
| Temmuz | 179.900 ₺ |
| Ağustos | 185.900 ₺ |
| Eylül | 194.900 ₺ |
| Ekim | 204.900 ₺ |
| Kasım | 215.900 ₺ |
| Aralık | 216.100 ₺ |