| Versiyon Adı | 1.4 Mirror |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 789 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 127 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 106.900 ₺ |
| Şubat | 107.900 ₺ |
| Mart | 109.900 ₺ |
| Nisan | 112.900 ₺ |
| Mayıs | 117.900 ₺ |
| Haziran | 118.900 ₺ |
| Temmuz | 119.900 ₺ |
| Ağustos | 129.900 ₺ |
| Eylül | 128.900 ₺ |
| Ekim | 134.900 ₺ |
| Kasım | 144.900 ₺ |
| Aralık | 145.100 ₺ |