| Versiyon Adı | 1.3 Multijet Easy |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1098 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1205 Kg |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 106.200 ₺ |
| Mart | 106.200 ₺ |
| Nisan | 106.200 ₺ |
| Mayıs | 113.900 ₺ |
| Haziran | 113.900 ₺ |
| Temmuz | 120.900 ₺ |
| Ağustos | 117.900 ₺ |
| Eylül | 119.900 ₺ |
| Ekim | 135.900 ₺ |
| Kasım | 120.450 ₺ |
| Aralık | 120.450 ₺ |