| Versiyon Adı | 1.4 Easy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 789 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 127 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 68.900 ₺ |
| Mart | 70.900 ₺ |
| Nisan | 74.900 ₺ |
| Mayıs | 69.900 ₺ |
| Haziran | 71.900 ₺ |
| Temmuz | 73.900 ₺ |
| Ağustos | 85.900 ₺ |
| Eylül | 87.900 ₺ |
| Ekim | 87.900 ₺ |
| Kasım | 81.630 ₺ |
| Aralık | 82.130 ₺ |