| Versiyon Adı | HB 1.4 Lounge Plus |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 877 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 127 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1195 Kg |
| Uzunluk | 4368 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 63.900 ₺ |
| Haziran | 63.900 ₺ |
| Temmuz | 63.900 ₺ |
| Ağustos | 63.900 ₺ |
| Eylül | 63.900 ₺ |
| Ekim | 63.900 ₺ |
| Kasım | 64.900 ₺ |
| Aralık | 66.900 ₺ |