| Versiyon Adı | e-Doblo Premio |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 339 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 135 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 100 kW |
| Şarj Süresi | ~ 300 dk |
| Enerji Tüketimi | - |
| Batarya Hacmi | 50 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1812 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 1.904.000 ₺ |
| Haziran | 1.904.000 ₺ |