| Versiyon Adı | 1.3 Multijet Safeline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 790 lt |
| Boş Ağırlık | 1380 Kg |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 174.900 ₺ |
| Haziran | 178.900 ₺ |
| Temmuz | 182.900 ₺ |
| Ekim | 187.900 ₺ |
| Kasım | 205.900 ₺ |
| Aralık | 271.500 ₺ |