| Versiyon Adı | 1.6 Multijet Safeline ESP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1091 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 290 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 790 lt |
| Boş Ağırlık | 2130 Kg |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 51.950 ₺ |
| Eylül | 52.950 ₺ |
| Ekim | 53.950 ₺ |
| Kasım | 53.950 ₺ |
| Aralık | 54.450 ₺ |