| Versiyon Adı | 1.3 Sport DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 842 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4264 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 199.900 ₺ |
| Nisan | 209.900 ₺ |
| Mayıs | 213.900 ₺ |
| Haziran | 239.900 ₺ |
| Temmuz | 244.900 ₺ |
| Ağustos | 251.900 ₺ |
| Eylül | 307.900 ₺ |
| Ekim | 320.900 ₺ |
| Kasım | 342.900 ₺ |
| Aralık | 343.100 ₺ |