| Versiyon Adı | Living 1.3 Multijet Lounge Dualogic 7K |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 16.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 416 lt |
| Boş Ağırlık | 1310 Kg |
| Uzunluk | 4352 mm |
| Genişlik | 1784 mm |
| Yükseklik | 1667 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 92.400 ₺ |
| Şubat | 94.900 ₺ |
| Mart | 95.900 ₺ |
| Nisan | 96.900 ₺ |
| Mayıs | 97.900 ₺ |
| Haziran | 98.900 ₺ |
| Temmuz | 98.900 ₺ |
| Ağustos | 99.900 ₺ |
| Eylül | 99.900 ₺ |
| Ekim | 99.900 ₺ |
| Kasım | 102.900 ₺ |
| Aralık | 99.900 ₺ |