| Versiyon Adı | Etoile 300 |
| Enerji Türü | Plug-in Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 63 km |
| Sistem Gücü | 300 HP |
| Sistem Torku | 520 Nm |
| Maksimum Hız | 235 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 221 kW |
| Şarj Süresi | ~ 420 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 16.2 kWh |
| Batarya Hacmi | 14.2 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 555 lt |
| Boş Ağırlık | 1836 Kg |
| Uzunluk | 4593 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 4.256.000 ₺ |
| Temmuz | 4.448.000 ₺ |
| Ağustos | 4.941.000 ₺ |
| Eylül | 4.299.000 ₺ |