| Versiyon Adı | Stepway 1.5 DCi |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 167 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 320 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4069 mm |
| Genişlik | 1733 mm |
| Yükseklik | 1519 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 77.000 ₺ |
| Şubat | 77.000 ₺ |
| Mart | 76.000 ₺ |
| Nisan | 77.750 ₺ |
| Mayıs | 83.250 ₺ |
| Haziran | 87.500 ₺ |
| Temmuz | 87.500 ₺ |
| Ağustos | 100.250 ₺ |
| Eylül | 108.300 ₺ |
| Ekim | 108.300 ₺ |
| Kasım | 92.550 ₺ |
| Aralık | 85.900 ₺ |