| Versiyon Adı | 1.6 Eco-G Ambiance 7K |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 649 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 827 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4521 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1682 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 161.900 ₺ |
| Ekim | 171.500 ₺ |
| Kasım | 180.900 ₺ |
| Aralık | 181.100 ₺ |