| Versiyon Adı | 1.5 DCi Laureate 7K |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 827 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4521 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1682 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 60.850 ₺ |
| Mart | 59.900 ₺ |
| Nisan | 59.900 ₺ |
| Mayıs | 59.900 ₺ |
| Haziran | 60.150 ₺ |
| Temmuz | 60.150 ₺ |
| Ağustos | 61.050 ₺ |
| Eylül | 61.100 ₺ |
| Ekim | 61.850 ₺ |
| Kasım | 63.250 ₺ |
| Aralık | 64.500 ₺ |